Maść na tatuaż

Łagodzenie bólu za pomocą maści do tatuażu

Uzyskanie tatuażu będzie bolało przez jakiś czas. Chociaż jest to w pewnym sensie część tego, istnieją sposoby na złagodzenie tego bólu. W końcu, jak miło jest, gdy możesz siedzieć bez bólu i wygodnie w fotelu? Oprócz doświadczania mniejszego stresu, artysta może wykonywać swoją pracę. Dzięki temu siedzi się wygodnie i nie ma potrzeby robienia przerwy, bo nie można już wytrzymać bólu. Rozwiązaniem łagodzącym ból jest maść do tatuażu. Maść ta tymczasowo znieczula skórę.

Czym jest maść znieczulająca do tatuażu?

Maść znieczulająca do tatuażu to maść – taka jak maść TKTX lub Mithra+ – która zawiera lidokainę. Substancja ta szybko znieczula skórę. W ciągu pół godziny od nałożenia maści jesteś gotowy do poddania się bolesnemu zabiegowi. W ten sposób można bezboleśnie wykonać tatuaż, a także poddać się zabiegowi usunięcia lub przekłucia. Maść jest bezpieczna i dostępna bez recepty. W Doctor Numb chętnie powiemy Ci, która maść znieczulająca jest dla Ciebie najlepsza. W końcu to częściowo zależy od tego, jak długo będzie trwał zabieg.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat maści do tatuażu

Chcesz otrzymać więcej informacji na temat maści do tatuażu? Następnie wyślij e-mail lub WhatsApp do zespołu w Doctor Numb. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i możemy pomóc Ci znaleźć odpowiednią maść. Opis produktu powie Ci dokładnie, jak używać maści. Przeczytaj to uważnie wcześniej. Potrzebne będą pewne przybory (takie jak folia klejąca i ręcznik), a maść należy nałożyć pół godziny przed zabiegiem. Pamiętaj o tym, zanim wybierzesz się do salonu tatuażu!