Maść z lidokainą

Tymczasowe znieczulenie skóry za pomocą maści z lidokainą

Do tymczasowego znieczulenia skóry używasz maści z lidokainą. Robisz to, jeśli chcesz wykonać tatuaż bez bólu. Maści możesz użyć także do innych zabiegów, o których wiadomo, że są bolesne – takich jak niektóre metody depilacji i makijaż permanentny. W sklepie internetowym Doctor Numb możesz kupić maść z lidokainą bez konieczności posiadania recepty od lekarza. Maść jest łatwa w aplikacji i doskonale spełnia swoje zadanie. Możesz więc bez stresu stawić czoła bolesnemu zabiegowi.

Która lidokaina maść pasuje do Ciebie?

W Doctor Numb możesz wybierać spośród kilku maści zawierających lidokainę. To, która maść z lidokainą jest dla Ciebie najlepsza, zależy od wielu czynników. Należą do nich obszar, który chcesz znieczulić, dokładnie to, co masz do czynienia z zabiegiem i jak długo będzie on trwał. W razie wątpliwości lub jeśli chcesz uzyskać osobistą poradę, skontaktuj się z Doctor Numb. Chętnie pomyślimy razem z Tobą! W opisie produktu znajdziesz dokładną informację jak nakładać maść. Pamiętaj, aby pozwolić maści wsiąknąć przez pół godziny, zanim zacznie działać.

Zamów maść lidokainową bezpośrednio w naszym sklepie internetowym

Czy chcesz zamówić maść lidokainową bezpośrednio? W naszym sklepie internetowym możesz szybko i łatwo kupić maść. Proszę zwrócić uwagę, że sprzedajemy dwa rodzaje maści lidokainowej: Maść TKTX oraz Maść Mithra+. Maść Mithra+ działa przez około dwie godziny i jest idealna, jeśli masz (duży) tatuaż lub makijaż permanentny. Maść ta jest również świetna do usuwania tatuaży. W przypadku krótszych zabiegów – takich jak posiadanie małego tatuażu lub piercingu – polecamy maść TKTX. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub WhatsApp. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy!