Maść znieczulająca do piercingu

Bezbolesne piercing z numbing maści do piercingu

DCzy chciałbyś mieć piercing, ale nie masz ochoty przejść przez podłogę w bólu? W takim razie maść znieczulająca do piercingu jest właśnie dla Ciebie. Maść znieczulającą nakłada się na skórę pół godziny przed wykonaniem piercingu. Po pół godziny jest ponad, usunąć maść. Jesteś teraz gotowy, aby uzyskać piercing bez bólu i stresu. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz piercing wykonane w bolesnym obszarze (np. sutek) lub jeśli po prostu znaleźć się piercing trochę ekscytujące. Dobrze wiedzieć: maść znieczulającą można stosować również do innych celów.

maść znieczulająca piercing, która jest skuteczna, bezpieczna i łatwa w stosowaniu

Maść odrętwiająca do piercingu jest skuteczna, bezpieczna i super łatwa do zastosowania. Wystarczy wcześniej dokładnie przeczytać opis produktu i upewnić się, że masz przygotowane wszystkie materiały. Ważne jest, aby dokładnie oczyścić skórę. Zrób to za pomocą mydła i wody. Upewnij się, że skóra jest sucha przed nałożeniem maści. Następnie pozwól maści wsiąknąć. Użyj trochę folii do przykrycia skóry. Po pół godzinie usuń maść za pomocą czystego ręcznika. Po przekłuciu, skóra może czuć się zdrętwiała przez jakiś czas.

Kup maść znieczulającą do piercingu w Doctor Numb

W Doctor Numb możesz szybko i łatwo kupić maść znieczulającą do piercingu. Złóż zamówienie bezpośrednio lub skontaktuj się z naszym zespołem, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Na przykład, mądrze jest sprawdzić, czy maść może być stosowana w miejscu, w którym chcesz mieć piercing. Niektóre kremy, na przykład, nadają się tylko do użytku zewnętrznego (a nie do języka). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami przez WhatsApp lub e-mail. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednią maść lub krem!